fbpx

Cennik

Podane ceny są cenami netto.

Przy zakupach łączonych – możliwość uzyskania dodatkowego rabatu – kontakt.

Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce! Znalazłeś lepszą ofertę? Napisz do nas!


Licencja sieciowa KeyShot Pro FL, zawierająca dodatkowo: moduł XR, rendering sieciowy 32 rdzenie oraz plugin dla Siemens NX.


KeyShot 9 HD

4 000 zł

KeyShot jest świetnym narzędziem do prezentowania wizualnych koncepcji projektowanego elementu. Pomaga także w podjęciu decyzji nad ostatecznym wyglądem detalu. Wizualizacje wykonane w programie mogą posłużyć do celów marketingowych i sprzedażowych. KeyShot 8 HD pozwala na wykonywanie wizualizacji o nieograniczonej rozdzielczości w podglądzie oraz podczas renderingu.


KeyShot 9 PRO

8 000 zł


KeyShot Web/XR

4 000 zł

KeyShot XR umożliwia tworzenie wysokiej jakości trójwymiarowych modeli, które następnie można umieścić na stronie internetowej. Modele te, można przeglądać nie tylko przy użyciu komputera stacjonarnego, ale także laptopa a nawet smartphona. Użytkownicy KeyShot, którzy chcą poszerzyć możliwości prezentowania zaprojektowanych modeli, mają możliwość stworzenia wysokiej jakości, przestrzennej treści 3D bezpośrednio z programu. KeyShot XR jest zintegrowanym, opcjonalnym dodatkiem, kompatybilnym z wszystkimi licencjami KeyShot. Program automatycznie generuje kod html, gotowy do użycia na dowolnej stronie internetowej jaką zarządza użytkownik.


KeyShot 9 Pro FL (licencja sieciowa)

12 000 zł

Licencja sieciowa programu, działająca w oparciu o Flexlm, o funkcjonalności wersji Pro.


KeyShot 9 Enterprise

16 000 zł

CENA = PROGRAM + SZKOLENIE + WSPARCIE!

(Programy dostępne w wersji pudełkowej za dodatkową opłatą)

Upgrade do KeyShot 9 HD (z KeyShot 7 lub 8 HD)

1 600 zł


Upgrade do KeyShot 9 PRO (z KeyShot 7 lub 8 PRO)

3 200 zł


Upgrade do KeyShot 9 PRO (z KeyShot 9 HD)

4 400 zł


Upgrade z KeyShot for CAD Editions do KeyShot 9 PRO

6 000 zł

Dotyczy licencji KeyShot przeznaczonych dla programów: Solid Edge, ZW3D, SpaceClaim, IronCAD, ArtCAM, ShoeMaker, PowerShape. Pozwala na przejście na pełną licencję KeyShot PRO.


Rendering sieciowy od 32 do 256 rdzeni

1 920 zł

Pozwala na wykorzystanie mocy obliczeniowej komputerów znajdujących się w sieci do skrócenia czasu renderowania. Cena licencji jest uzależniona od ilości możliwych do wykorzystania rdzeni.


Rendering na zamówienie


Roczna licencja Edukacyjna KeyShot

390 zł

Odpowiada funkcjonalnością komercyjnej licencji KeyShot PRO + Animacja. Wersja edukacyjna jest aktywna przez 365 dni, a jej użycie do celów komercyjnych jest zabronione. Sceny utworzone w wersji edukacyjnej nie mogą być otwierane w wersji komercyjnej.